18. 1. / Četrtek / 20:00

Bruno Urlić, violina
Goran Delač, bas kitara
Paul Kempf, klaviature

Kantavtorska kariera Zorana Predina traja že 37 let in v tem času je napisal več kot 300 pesmi. V novi koncertni program je izbral skladbe iz svojih najuspešnejših glasbenih projektov: šansone iz albumov Zoran poje Arsena in Tragovi u sjeti, uspešnice iz Ljubimca iz omare in Strupa za punce ter ponarodele balade Lačnega Franza. V navihani in nagajivi šansonjerski atmosferi se bo Zoran med prepevanjem svojih hitov z nežnostjo in nostalgijo, erotiko in črnim humorjem poklonil tudi svojim kolegom Arsenu Dediću, Goranu Bregoviću, Tomi Zdravkoviću in Oliverju Dragojeviću. Čaka nas venček ljubezenskih, zafrkantskih in nekaterih prepovedanih pesmi, s katerimi bo občinstvo nedvomno privabil k skupnemu prepevanju.

Praslovan

Trobente