10. 12. / Nedelja / 18:00

GoGospel: BOŽIČNA ZGODBA

Kulturni dom Gorica (Italija)
10. 12. / Nedelja / 18:00

GoGospel: BOŽIČNA ZGODBA

Kulturni dom Gorica (Italija)

BOŽIČNA ZGODBA

BIG BAND GD NOVA
Vokalisti: MATJAŽ KUMELJ, NUŠA DERENDA, TATJANA MIHELJ, »Goričanka« TISH, vokalna skupina LADYBUGZ

Bližajo se decembrski prazniki, ki so polni veselja in dobrot! Zakaj jih letos ne bi v okviru »GO Gospel« popestrili s tradicionalno božično zgodbo, ki jo za občinstvo »obeh Goric« pripravljamo Kulturni dom v Gorici, Kulturni dom Nova Gorica, Kulturna zadruga Maja iz Gorice in Big Band NOVA iz Nove Gorice. Skupaj z odličnimi gosti nameravamo naše občinstvo popeljati v pravljično doživetje z znanimi božičnimi pesmimi, ki jih poznajo tako mlajši kot starejši.

December je tudi mesec, ko se vsi zberemo in praznujemo, zato nam priznani slovenski pevci, kot so MATJAŽ KUMELJ, NUŠA DERENDA, TATJANA MIHELJ, »Goričanka« TISH, vokalna skupina LADYBUGZ in orkester BIG BAND NOVA, zagotavljajo veliko dobre glasbe, duetov in zabave.

Vstopnina:
15 € – redna cena
10 € – znižana cena

Koncert je nastal v sodelovanju s Kulturnim domom Gorica (I) in sodi v skupni cikel GoGospel.

KONTAKT in INFORMCIJE
Kulturni dom Gorica