Hvala Matej in srečno na novi poti!

Po osmih letih je nastopila predaja poslov! Sinočnja otvoritev razstave v Mestni galeriji Nova Gorica je bila nekoliko drugačna od običajnih. Naš zvesti sodelavec, fotograf Matej Vidmar, je namreč po osmih letih sodelovanja s Kulturnim domom Nova Gorica predal posle. Za fotografiranje naših dogodkov bo od danes naprej skrbel Janko Lipovšek, med popoldanskim in sobotnim dežuranjem v Mestni Galeriji Nova Gorica pa vas bo tam po novem sprejel Jernej Kurinčič.

Mateju se iskreno zahvaljujemo za njegovozvestobo in dosledno opravljanje svojega dela, ki je poleg dežuranja v MGNG in pomoči pri postavljanju razstav v prvi vrsti predstavljalo fotografiranje vseh naših dogodkov. In teh res ni bilo malo. Bil je tudi tisti, ki je digitaliziral naš foto arhiv od leta 2000 dalje in vestno objavljal svoje fotografije v foto-galeriji na naši spletni strani ter profilu družabnega omrežja Facebook.

Vsi sodelavci mu na tem mestu želimo vse najboljše na njegovi novi poti,
tako na profesionalnem kot tudi osebnem področju!