28. 9. / Četrtek / 20:00

Teo Collori, električna kitara
Gaj Bostič, bobni
Jošt Lampret, kontrabas

Teo Collori, eden najbolj dejavnih avtorjev na slovenski jazzovski sceni, in Vasko Atanasovski, eden kreativnejših in mnogostranskih slovenskih skladateljev in glasbenikov, znan predvsem po čezžanrskih sodelovanjih s svetovno znanimi jazzovskimi, rockovskimi, klasičnimi in tradicionalnimi glasbeniki, sta skupaj prvič nastopila na proslavi ob dnevu vrnitve Primorske k matični domovini septembra 2022, kjer sta s Policijskim orkestrom RS odigrala pesem z naslovom Partisan song (V. Atanasovski) in navdušila prisotno občinstvo. Odločila sta se, da združita moči, in naredila skupni projekt. Vanj sta vključila repertoar novih, svežih pesmi, ki sta jih za to priložnost napisala sama. Njuna silovita odrska prezenca bo na novogoriškem odru podkrepljena še z mlado, kipečo ritem sekcijo.

Vstopnina:

16 € – v predprodaji do 20. 9. 2023