12. 4. / Petek / 17:30

ŠOLA ČAROBNIH ŽIVALI 2 (2024, sinh.), 6+

Mala dvorana
Filmski vrtiljak 2023/24

Šola čarobnih živali 2 (Die Schule der magischen Tiere 2, Nemčija, 2022, 103 min., sinh.), 6+

Nadaljevanje čarobne pripovedi o običajnih otrocih na nenavadni šoli s še bolj nenavadnimi živalmi, ki otrokom pomagajo odkrivati čudovite plati življenja – pustolovščine in prijateljstvo.

Režija: Sven Unterwaldt
Scenarij: Alexander Dydyna, Viola Schmidt po uspešni knjižni seriji avtorice Margit Auer
Igrajo: Lilith Johna, Loris Sichrovsky, Emilia Maier, Leonard Conrads, Emilia Pieske
Distribucija: Karantanija Cinemas d.o.o.
Žanr: fantazijska družinska pustolovščina

Dijaki nenavadne šole, kjer vsak učenec dobi za spremljevalko svojo čarobno žival: tisto, ki ustreza njegovemu karakterju, želijo za obletnico šole uprizoriti muzikal. Žal jim ne gre vse po načrtu. Se bodo vaje končale v kaosu ali bo razred stopil skupaj? In kaj so čudne luknje na šolskem zemljišču? S pomočjo svojih čarobnih živali se bodo dijaki naučili, kaj je zares pomembno – timsko delo.

Redna: 5,5 €
Znižana*: 4,5 €
*otroci, dijaki in študentje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.