15. 12. / Petek / 17:30

P’ESTANIAN IN TRIJE SMRČKETIRJI (2023, sinh.), 7+

Mala dvorana
Filmski vrtiljak 2023/24

P’Estanian in trije smrčketirji (Dogtanian and the Three Muskhounds, Španija, 2021, sinh., 84 min.), 7+

Ta neverjetna animirana pustolovščina, ki temelji na slavnem romanu Trije mušketirji in je postavljena v 17. stoletje, je zgodba o velikem junaku v borbi za čast, zvestobo in prijateljstvo. Vsi za enega, eden za vse!

Režija: Toni Garcia, Stephen Hughes
Scenarij: Doug Langdale, Alexandre Dumas
Igralci: Miguel Angel Perez, Eduardo Jover, Gloria Cámara
Distribucija: Blitz Film & Video Distribution
Žanr: Družinski animirani film

Mladi kužek P’Estanian potuje v veličastni Pariz in upa, da bo izpolnil svoje sanje in postal eden od slavnih kraljevih zaščitnikov. P’Estanian je mladi mečevalec, ki sanja, da bi se pridružil legendarnim Smrčketirjem. Potem, ko je dokazal svoje spretnosti in si pridobil njihovo zaupanje, mora s Smrčketirji braniti kralja pred skrivnostno zaroto zlobnega kardinala, ki želi prevzeti oblast. Ker ni nikogar drugega, ki bi rešil dan se P’estanian in njegovi novi prijatelji, nadarjeni mečevalci, podajo na pustolovščino, da bi rešili kralja in osvobodili regijo.

Redna: 5,5 €
Znižana*: 4,5 €
*otroci, dijaki in študentje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.