20. 2. / Torek / 17:30

MARVELI (2023)

Mala dvorana
Filmski vrtiljak 2023/24

Marveli (The Marvels, ZDA, 2022, 105 min.)

Nadaljevanje super uspešnega filma Captain Marvel. Sodelovanje in preplet moči treh super-junakinj z namenom rešiti vesolje.

Režija: Nia DaCosta

Scenarij: Nia DaCosta, Megan McDonnell, Elissa Karasik

Igrajo: Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Velliani, Samuel L. Jackson, Zawe Ashton

Montaža: Catrin Hedström, Evan Schiff

Glasba: Laura Karpman

Fotografija: Sean Bobbitt

Distribucija: Blitz film & Video Distribution d.o.o.

Žanr: fantazijska avantura

Carol Danvers kot Stotnica Marvel si je povrnila svojo identiteto in se maščevala, vendar zaradi nenamernih posledic zdaj nosi breme celotnega destabiliziranega vesolja. Ko jo njene dolžnosti pošljejo v nenavadno črvino povezano z revolucionarjem rase Kri, se njene moči prepletejo z močmi super oboževalke iz Jersey Cityja – Kamale Khan, poznane tudi kot Gospa Marvel in Caroline odtujene nečakinje, kapetanke Monice Rambeau. Ta nenavaden trio mora združiti moči in se naučiti delovati usklajeno, da bi rešile vesolje.

Redna: 5,5 €
Znižana*: 4,5 €
*otroci, dijaki in študentje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.