25. 3. / Sobota / 20:00

25. 3. / Sobota / 20:00

FANTOVŠČINA, komedija

Velika dvorana

Komedija FANTOVŠČINA – vse in še več kar ste želeli vedeti o moških čustvih

Gašper BERGANT
Žan PAPIĆ
Sašo STARE

Leta divjaštva so za njimi. Sveži tridesetletniki, zreli najstniki in zeleni možje za katerimi so leta divjaštva mimo in jim odgovornost močno trka na vrata, so primorani sprejeti življenjsko pomembne odločitve.

Hudomušni Sašo, navihani Žan in vedno črni Gašper. Gre za tri dokaj lepe mladeniče, genijalce oziroma loleke povprečnega izgleda, ki poskušajo razumeti življenje okrog sebe. V predstavi Fantovščina bodo delili fantastične nasvete za samske kot tudi za tiste, ki so že v zvezi.

A ste se kdaj želeli smejat svoji propadajoči zvezi? Zdaj se lahko. Najprej štalca pol pa kravca? Cene štalc so nedosegljive, kravce pa še ni. Čas je za prvo inventuro življenja. Nič več žurk in ponočevanj. Punca, poroka, služba. Kredit.

Nič več neuspelih poskusov. Zdaj gre zares! Si ali nisi z nami?

Organizator: KONTRABANT, trgovina in storitve, d.o.o

Kontakt: teater@popup.si

Vstopnina: