2. 3. / Sobota / 20:15

DUNE: PEŠČENI PLANET, 2. DEL (2023)

Mala dvorana
2. 3. / Sobota / 20:15

DUNE: PEŠČENI PLANET, 2. DEL (2023)

Mala dvorana
Filmska sezona 2023/24

Dune: Peščeni planet, 2. del (Dune: Part Two, Kanada, ZDA, 2023, 150 min.)

Dune: Peščeni planet 2. del je eden najbolj, če ne celo najbolj pričakovanih filmov leta.

Režija: Denis Villeneuve
Scenarij: Denis Villeneuve, Jon Spaihts po istoimenski svetovno znani znanstvenofantastični literarni klasiki Franka Herberta
Glasba: Hans Zimmer
Igrajo: Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Austin Butler, Florence Pugh, Dave Bautista, Christophen Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux, Stellan Skarsgård, Charlotte Rampling, Javier Bardem
Distribucija: Blitz film & video distribution d.o.o.
Žanr: Akcijski film, Drama, Pustolovski film

2. del bo raziskoval Paulovo mistično potovanje, po tem, ko se je pridružil Chani in domorodnim Fremenom na svoji bojni poti maščevanja proti zarotnikom, ki so uničili njegovo družino. Paul si prizadeva preprečiti strašno prihodnost, ki jo lahko vidi le on, pri tem pa mora izbirati med ljubeznijo svojega življenja in usodo celotnega znanega vesolja.

Redna: 5,5 €
Znižana*: 4,5 €
*otroci, dijaki in študentje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.