9. 9. / Sobota / 20:15

Mala dvorana
Filmska sezona 2023/24

Barbie (Barbie, ZDA, VB, 2023, 114 min.), 13+

Živeti v Barbie deželi pomeni biti popolno bitje na popolnem mestu. Razen če imaš popolno eksistencialno krizo. Ali pa si Ken. Če imate radi Barbie, je ta film za vas. Če sovražite Barbie, je ta film za vas. Najzabavnejši film tega poletja!

Režija: Greta Gerwig
Scenarij: Noah Baumach, Greta Gerwig
Igrajo: Margot Robbie, Ryan Gosling, Emma Mackey, Helen Mirren, Dua Lipa, America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera, Ariana Greenblatt, Issa Rae, Will Farrell, Rhea Perlman, Ana Cruz Kayne, Hari Nef, Ncuti Gatwa, Ritu Arya
Distribucija: Blitz Film & Video Distribution
Žanr: fantazijska komedija

Barbie in Ken uživata v najlepših trenutkih svojega življenja v barvitem in videti popolnem svetu Barbie svetu. V Barbie svetu je Barbie vse kar si želi biti: sodnica, igralka, Nobelova nagrajenka, predsednica … in seveda v tem ni nič manj kot popolna. Medtem ko Ken je le to, kar je – Ken. Vendar, ko dobita priložnost, da obiščeta pravi resnični človeški svet, kmalu odkrijeta, da je na Zemlji ravno obratno. Spoznata radosti in nevarnosti življenja med ljudmi.

Redna: 5,5 €
Znižana*: 4,5 €
*otroci, dijaki in študentje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.