Centro culturale Nova Gorica, Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica

5. 7. / Venerdì / 18:00

All together now | Scuola estiva SAXGO24

Sala grande del Kulturni dom Nova Gorica

ALL TOGETHER NOW | Concerto di chiusura dei partecipanti e professori della scuola estiva di sassofono SAXGO24

Sandro Compagnon (Francia)
Xavier Larsson Paez (Spagna)
Alessandro Malagnino (Italia)
Nikita Zimin (Russia)
Jaka Kopač (Slovenia)

Poletno šolo saksofona tradicionalno sklenemo z zaključnim koncertom udeležencev delavnic klasičnega in jazz saksofona, s čimer ponujamo mladim saksofonistom in saksofonistkam možnost nastopa na koncertnem odru. Za marsikaterega udeleženca je to tudi prva izkušnja koncertiranja na festivalskem prizorišču, kar je v današnjih časih izrednega pomena in neprecenljive vrednosti. Pod budnim nadzorom in vodenjem mentorjev delavnic in mojstrskih tečajev se udeleženci tekom poletne šole saksofona pripravljajo na skupen nastop, zelo pogosto takrat tudi stkejo edinstvene osebne vezi, ki se nadaljujejo in poglabljajo od nižjih glasbenih šol prek konservatorija za glasbo vse do akademskih voda.

Informazioni e contatto

Barbara Poša Belingar

Pubbliche relazioni, referente e
coordinatrice del programma

E: pr@kulturnidom-ng.si

Entrata libera. In caso di maltempo, il concerto si terrà nella Sala Grande del Centro Culturale di Nova Gorica.

Il progetto è reso possibile da

Media sponsors

Potrebbe piacerti anche…