Božično-novoletni sejem unikatnih izdelkov

Decembrski čas pričakovanj, voščil in obdarovanj bomo po uspešnem in obiskanem Miklavževem sejmu v naši avli obogatili tudi z Božično-novoletnim sejmom unikatnih izdelkov goriških ustvarjalcev. Izredno povpraševanje in zanimanje s strani obiskovalcev nas potrjujeta v našem prepričanju, da nam bodo pisani izdelki goriških ustvarjalcev ogreli srce in nam ponudili kopico idej za praznična obdarovanja, četudi ne živimo ravno v najbolj optimističnih časih.

Izbirali bomo lahko med ilustracijami, grafikami, voščilnicami, slikanicami, nakitom in izdelki iz keramike. Z nami bodo: Silva Karim, Anja Kranjc, Polona Kunaver Ličen, Tilen Persič, Jasmina Rojc, Blaž Rosa – Rosabosa, Nada Špacapan in Tinka Volarič.

Avla Kulturnega doma Nova Gorica

Božično-novoletni sejem