16. 11. / Sreda / 20:00

Velika dvorana

ZMELKOOW
Avtobiografska opereta SPOVEDNICA – vroča in žgečkljiva

Zmelkoow, definicija rock’n’roll cirkusa, na kar so izjemno ponosni, bodo na novogoriškem koncertu predstavili avtobiografsko opereto SPOVEDNICA – vroča in žgečkljiva. V njej bodo skozi akustično predstavitev pretežno avtobiografskih pesmi in z vmesnim klobasanjem ter poplesavanjem razgalili svoje poglede na svet in vesolje, travme in fobije, ozadja, ki so botrovala nastanku besedil, in še nekatere skrivne kotičke življenja in delovanja svoje filozofsko divergentne rockerske druščine. O tem, ali se bodo razgalili čisto do konca, bosta odločali predvsem dve postavki. Prvič, ali bodo našli dovolj lepe kostume, ki bi jih bilo vredno imeti oblečene celotno predstavo, in drugič, ali bodo zbrali dovolj volje, da bodo do koncerta z rednim obiskovanjem fitnesa v pravi meri definirali svoje bicepse in »six packe«. Toliko pa že dajo nase, da si ne bodo delali sramote.

Do 11. oktobra 2022 kupljene vstopnice veljajo tudi za novembrski termin.

V kolikor se koncerta ne bi mogli udeležiti, vam lahko kupnino vrnemo. Za podrobnejše informacije glede vračila se obrnite na našo blagajno v času uradnih ur ali preko spodaj navedenega e-naslova.

E: blagajna@kulturnidom-ng.si

Vstopnina: 23 €