15. 10. / Petek / 17:30

TAČKE NA PATRULJI: film (2021, sinh.)

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
15. 10. / Petek / 17:30

TAČKE NA PATRULJI: film (2021, sinh.)

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Filmski vrtiljak 2021/22

Tačke na patrulji: Film (PAW Patrol: The Movie, ZDA/Kanada, 2021, 88 min., sinh.)

Režija: Cal Brunker
Scenarij:
Bob Barlen, Cal Brunker, Billy Frolick, Billy Frolick
Igralci:
 Iain Armitage, Marsai Martin, Ron Pardo, Yara Shahidi, Kim Kardashian West, Randall Park, Dax Shepard, Tyler Perry, Jimmy Kimmel, Will Brisbin
Distribucija:
Karantanija Cinemas

Mesto zabave je v nevarnosti! Župan mesta Humdinger ga namreč želi uničiti, obenem pa ukaže, da so psi v mestu prepovedani. Riki in vsi njegovi pogumni junaki na štirih tačkah – Maršal, Robi, Bron, Rok, Zuma in Sila – bodo brcnili v višjo prestavo, da se bodo lahko soočili z izzivom, ki je pred njimi. Medtem ko se bo eden od kužkov v mestu moral soočiti s svojo preteklostjo, bo ekipi kužkov priskočila na pomoč pametna jazbečarka po imenu Liberty. Oboroženi z novimi pripomočki in opremo se bodo kužki skupaj podali v boj, da rešijo prebivalce sosednjega mesta.

5 €, 4 €

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.