10. 9. / Petek / 17:30

SPACE JAM: NOVA LEGENDA (2021, sinh.), 8+

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Filmski vrtiljak 2021/22

Space Jam: Nova legenda (Space Jam: New legacy, ZDA, 2021, 120 min., sinh.)

Pred četrt stoletja je na filmska platna prišel Space Jam. Letos se druščina zopet vrača pod obroče.

Režiser: Malcolm D. Lee
Scenarij: Malcolm D. Lee
Igralci: LeBron James, Zendaya, Jim Cummings
Distribucija: Blitz film&video distribution d.o.o.

LeBron in njegov sin Dom sta ujeta v digitalnem svetu sovražne umetne inteligence in LeBronu, Zajcu Dolgouščku in Zajčici Loli ne preostane drugega, kot da se proti digitaliziranim zlobnim Razbijačem pomerijo na igrišču, skupaj s tolpo razvpitih in nediscipliniranih Looney Tunsov. Bitka med Tunesi in Razbijači tako postane LeBronov največji izziv življenja, saj bo le ta za vedno na novo definirala njegovo vez s sinom Domom in dokazala, kako pomembno je v življenju biti to, kar si. Pripravljeni na akcijo Tunsi hitro uničijo splošna prepričanja, na edinstven način oživijo svoje nenavadne talente s svojo igro presenetijo tudi samega »Kralja« Jamesa.

5 €, 4 €

E: mestnagalerija@kulturnidom-ng.si

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.