14. 10. / Petek / 17:30

PUSTOLOVŠČINE DRUŽINE BIGFOOT (2020, sinh.), 8+

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Filmski vrtiljak – sezona 2022/23

Pustolovščine družine Bigfoot (Bigfoot Family, Belgija, Francija, 2020, 89 min., sinh.), 8+

Animirana sinhronizirana družinska pustolovščina nadaljevanje uspešnice Mali Bigfoot iz leta 2017, prinaša nove pustolovščine nenavadnega dečka in njegovega še bolj nenavadnega očeta.

Režija: Ben Stassen, Jeremy Degruson
Scenarij: Bob Barlen, Cal Brunker
Glasba: Puggy
Igrajo: Kylian Trouillard, Alexis Victor, Marie Chevalot
Distribucija: Blitz Film & Video Distribution

Dva meseca po tem, ko je svojega očeta Bigfoota prepričal, da se vrne domov, Adam postane preobremenjen s pozornostjo, ki jo je družini prinesla očetova na novo pridobljena slava. Bigfoot pa si želi svojo slavo izkoristiti za dobre namene. Tako se odloči, da je zaščita velikega rezervata divjih živali pred zlobnim naftnim podjetjem na Aljaski odlična priložnost za novi podvig. Adam želi očetu pomagati tako, da na družabna omrežja naloži promocijski video za ta namen. Vendar pa se vse zaplete, ko Bigfoot neke noči skrivnostno izgine. Tako se morata Adam in njegova mati Shelly odpraviti na Aljasko, da bi skupaj s svojimi živalskimi prijatelji poiskala in rešila Bigfoota.

Redna: 5 €
Znižana*: 4 €
*otroci, dijaki in študetje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.