14. 4. / Petek / 17:30

BRATA SUPER MARIO FILM (2023, sinh.), 7+

Mala dvorana
Filmski vrtiljak 2022/23

Brata Super Mario film (The Super Mario Bros Movie, ZDA, 2023, 92 min., sinh.), 7+

Ali ste kdaj sanjali o vstopu v svet video iger? Če ste, potem vas bo novi film zagotovo navdušil! Film, ki ga navdihuje priljubljena Nintendova video igra, vas bo popeljal v čudovit svet, poln pustolovščin in nevarnosti.  Gre za celovečerno filmsko priredbo priljubljene video igre, po japonskem animiranem filmu Super Mario Bros.: The Great Mission to Rescue Princess Peach! (1986) in ameriškem igranem filmu Super Mario Bros. (1993).

Režija: Aaron Horvath, Michael Jelenic
Scenarij: Matthew Fogel
Igrajo: Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Keegan-Michael Key, Seth Rogen, Fred Armisen, Kevin Michael Richardson, Sebastian Maniscalco
Distribucija: Karantanija Cinemas
Žanr: animirana akcijska komedija

Vodovodar po imenu Mario in njegov pogumni brat Luigij se podata na vznemirljivo misijo reševanja princese Peach. Njuna naloga je premagati zlobnega Bowserja, ki si želi zavladati svetu in ujeti princeso Peach.

Redna: 5 €
Znižana*: 4 €
*otroci, dijaki in študentje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.