29. 10. / Petek / 17:30

MALI ŠEF: DRUŽINSKI POSLI (2019, sinh.), 7+

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Filmski vrtiljak 2021/22

Mali šef: Družinski posli (The Boss Baby: Family Business, ZDA, 2019, 107 min., sinh.), 7+

Režiser: Tom McGrath
Scenarij: Tom McGrath, Michael McCullers, po knjigah Marle Frazee
Igrajo: Alec Baldwin, Jeff Goldblum, Ariana Greenblatt, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow, Eva Longoria, James Marsden, Amy Sedaris
Distribucija: Karantanija Cinemas

Tim in njegova žena Carol živita v predmestju s prikupno dojenčico Tino ter bistro sedemletno hčerko Tabitho, ki je najboljša v svojem razredu, njen vzornik pa je stric Ted. Tima, ki se še vedno prepušča prekomerni otroški domišljiji, skrbi, da se Tabitha preveč žene in zato zamuja normalno otroštvo. Ko pa Dojenčica Tina razkrije, da je v resnici tajna agentka za podjetje BabyCorp, z nalogo razkriti temne skrivnosti Tabithine šole in njenega skrivnostnega ustanovitelja dr. Erwina Armstronga, se odtujena brata Templeton  nepričakovano združita in ponovno razmislita o pomenu družine.

5 €, 4 €

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.