14. 3. / Ponedeljek / 19:00

14. 3. / Ponedeljek / 19:00

Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica

Organizator: Socialni demokrati Nova Gorica

Jure Počkaj velja za enega najbolj prepoznavnih mednarodnih baritonistov med Srednjo in Južno Evropo. Njegovi koncerti navdušujejo občinstvo, ki uživa v vrhunski in sproščeni izbrani glasbi. Poleg zakladnice najbolj prepoznavnih opernih, napolitanskih in zimzelenih slovenskih napevov Počkaj programu doda prepoznavno avtorsko noto.

Na koncertu bomo med skrbno izbranim repertoarjem slišali najbolj znano Puccinijevo operno arijo za bariton, Questo amor, vegogna mia, napolitansko sončnico O sole mio, svetovno pop-operno uspešnico Caruso, prepoznavno avtorsko skladbo Skozi modro nebo in ljudsko ljubezensko izpoved Kaj bi te vprašal.

Prisluhnite barviti paleti melodij, ki so nam vsidrane v dušo in doživite liričen večer v zvoku prodornega glasu in čutne interpretacije baritonista Jureta Počkaja.

E: blagajna@kulturnidom-ng.si

Vstop prost, brezplačne vstopnice lahko dvignete na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica v času delovnika in/ali uro pred dogodkom.