19. 12. / Ponedeljek / 20:30

GoGospel: FREEVOICES SHOW CHOIR (I) – RAZPRODANO!

Kulturni dom Gorica (Italija)
19. 12. / Ponedeljek / 20:30

GoGospel: FREEVOICES SHOW CHOIR (I) – RAZPRODANO!

Kulturni dom Gorica (Italija)

Koncert je razprodan!

FREEVOICES SHOW CHOIR

Gianni Del Zotto, klavir in priredbe

Laura Grandi, violina

Francesco Pandolfo, tolkala

Manuela Marussi, zborovodja

Marco Rigamonti, koreografija

Vokalna skupina Freevoices Show Choir je za prihajajoče božične praznike pripravila nov recital, v katerem se prepletata sodobnost in tradicija. Recital z močno duhovno vrednoto je hkrati tudi nosilec mirovnega sporočila, ki ga družba v današnjem razdoru, še kako potrebuje. Na sporedu bodo črnske duhovne pesmi, kot sta spiritual in gospel (John the Revelator) ter napevi ljudskih zvrsti (Hava Nagila, Dulaman …). Svoje posebno mesto bodo v programu dobile tudi koledniške pesmi in skladbe, ki se pojejo ob svetem večeru.

Posebnost vokalne zasedbe Freevoices je tudi plesna oz. koreografska komponenta; gre namreč za skupino, ki jo moramo tudi gledati in ne samo poslušati. Za koreografski del recitala bo poskrbel Marco Rigamonti, sicer koreograf v milanskem gledališču Teatro Litta. Vabljeni na praznični dogodek, ki bo edinstvena priložnost za odlično glasbo, veselje in razmislek.

KONCERT JE RAZPRODAN!
Vstopnina:
10 €

Koncert je nastal v sodelovanju s Kulturnim domom Gorica (I) in sodi v skupni cikel GoGospel.

Kulturni dom Gorica
Ul. Italico Brass 20