7. 10. / Petek / 17:30

DC LIGA SUPER-LJUBLJENČKOV (2022, sinh.), 8+

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Filmski vrtiljak – sezona 2022/23

DC liga super-ljubljenčkov (DC League of Super-Pets, ZDA, 2022, 100 min., sinh.), 8+

Vsi ljubljenčki imajo skrivnosti … njihove pa so SUPER! Warner Bros. Pictures prinaša težko pričakovano animirano akcijsko pustolovščino, kjer super-ljubljenčki na ukaz sedejo, se ustavijo in rešijo svet.

Režija: Jared Stern
Scenarij: Jared Stern, John Whittington
Glasba: Steve Jablonsky
Igrajo:
Keanu Reeves, Dwayne Johnson, John Krasinski, Kevin Hart, Vanessa Bayer
Glasovi: Predrag Lalić, Sašo Prešeren, Klemen Bunderla, Mirko Medved, Uroš Bitenc, Ota Roš, Gregor Trebušak
Distribucija: Blitz Film & Video Distribution

Kripto, ki je super-pes in Superman sta nerazdružljiva prijatelja, ki si delita enake supermoči in se z njimi bok ob boku borita proti kriminalu v mestu Metropolis. Ko Lex Luthor ujame Ligo pravicnosti, Supermanov pes, Krypto, sestavi ekipo hišnih ljubljenčkov iz zavetišča, ki dobijo super moči. Pes po imenu Ace, postane super močan, prašič po imenu PB, lahko zraste do velikanskih razsežnosti, želva po imenu Merton, postane super hitra in veverica po imenu Chip, pridobi električne moči. Kripto mora pisano druščino iz zavetišča prepričati, da izurijo svoje na novo odkrite supermoči in mu pomagajo rešiti pogrešane superjunake.

Redna: 5 €
Znižana*: 4 €
*otroci, dijaki in študetje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.