30. 9. / Petek / 17:30

ČEBELICA MAJA 3: ZLATO JAJCE (2021, sinh.), 7+

Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Filmski vrtiljak – sezona 2022/23

Čebelica Maja 3: Zlato jajce (Maya the bee 3: The Golden Orb, Avstralija, Nemčija, 2021, 88 min., sinh.), 7 +

Majine dogodivščine se tudi tokrat odvijajo v naravi, pozitivne zgodbe pa so polne upanja, prijateljstva in strpnosti. Prav takšne, kakršne vsi potrebujemo!

Režija: Noel Cleary
Scenarij: Adrian Bickenbach, Noel Cleary, Fin Edquist
Glasba: Ute Engelhardt
Igrajo: Benson Jack Anthony, Frances Berry, Christian Charisiou, Justine Clarke
Distribucija: Blitz Film & Video Distribution

Mala Maja je živahna in radovedna čebelica, ki ne mara pravil. Kraljica je Maji odločno prepovedala kakršnokoli novo pustolovščino. Seveda pa se Maja ne more upreti, da ne bi pomagala še enemu žužku, zato je ne posluša in se poda na zelo pomembno misijo: vrniti zlato jajce lastnikom v kolonijo mravelj. Ko se živalica izleže iz jajčeca, se morata Maja in Vili soočiti z največjo odgovornostjo doslej: s prekrasno, ljubko mravljico, ki pa je v resnici prava mravlja princesa.

Redna: 5 €
Znižana*: 4 €
*otroci, dijaki in študetje

Vstopnice lahko kupite na blagajni Kulturnega doma Nova Gorica ali preko spletne prodaje.