PROGRAM GM 2019/20

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za I. triado

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za II. triado

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za III. triado

- - -

December 2019

Četrtek, 5. december 2019, ob 10.00
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Živ, živ, živ, uživalice!!! gledališki koncert
Mladinski pevski zbor OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Milena Prinčič (zborovodja), Dana Golubič Grižančič in Luka Seražin (dijaka gledališke gimnazije Nova Gorica)

Ponedeljek, 9. december 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 10.00
Super Brina – lutkovni muzikal
Gledališče Malih Velikih (Kreker d.o.o.)

Torek, 10. december 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 11.00
MILIBAJA - plesno glasbena pravljica za otroke
KUD Plesni forum Celje

Četrtek, 12. december 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 10.45
Adi Smolar
Adi Smolar, slovenski kantavtor in pesnik

- - -

November 2019

Ponedeljek, 4. november 2019
ob 8.00, POŠ Grgar
ob 10.30, Vrtec Branik
Čmrljevite zgodbice
Mateja Perpar (glas, kitara, pesmice in pravljice), Bojan Šen (kitara, mandolina, tolkala), Vid Sark (bas flavta, kitara, tolkala)

Torek, 5. november 2019
ob 8.00, POŠ Vogrsko
ob 10.00, POŠ Vrtojba
Čmrljevite zgodbice
Mateja Perpar (glas, kitara, pesmice in pravljice), Bojan Šen (kitara, mandolina, tolkala), Vid Sark (bas flavta, kitara, tolkala)

Torek, 19. november 2019
ob 9.55, OŠ Solkan
Skozi zvok in gib v Afriko 
Dalanda Diallo in Damir Mazrek

Sreda, 20. november 2019
ob 9.50, POŠ Kojsko
ob 11.,40, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
Zvoki dreves 
Mitja Reichenberg

Četrtek, 21. november 2019
ob 10.00, Velika dvorana Kulturnega doma Noav Gorica
Živ, živ, živ, uživalice!!! gledališki koncert
Mladinski pevski zbor OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Milena Prinčič (zborovodja), Dana Golubič Grižančič in Luka Seražin (dijaka gledališke gimnazije Nova Gorica)

Četrtek, 21. november 2019
ob 10.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

Sreda, 27. november 2019
ob 10.55, OŠ Šempas
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

Petek, 29. november 2019
ob 10.50, OŠ Kanal
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

- - -

Oktober 2019

Torek, 8. oktober 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 10.45
MEDVEDJA SIMFONIJA – Poučna zgodba o majhni punčki in velikih lumparijah – TEDEN OTROKA
KUKUC GLEDALIŠČE d.o.o.

Sreda, 16. oktober 2019
ob 8.05, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
ob 9.50, POŠ Kojsko
Škrat iz opere
Bernarda Gašperčič (igralka) in Jaroslav Cafera (violončelist in igralec)

Ponedeljek, 18. oktober 2019
ob 9.30, Vrtec Trnovo
ob 10.45, POŠ Trnovo
Račka Olivija gre v svet
Urška Cvetko (Gledališče Zapik (SLO) in CTA (IT)) 

Četrtek, 24. oktober 2019
ob 8.00, 8.50 in 9.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Tolkalni krog
Franci Krevh               

Četrtek, 24. oktober 2019
ob 9.00, Vrtec Kanal
ob 10.30, Vrtec Kal
Račka Olivija gre v svet
Urška Cvetko (Gledališče Zapik (SLO) in CTA (IT))

Četrtek, 24. oktober 2019
ob 8.20, POŠ Prvačina
ob 10.10, OŠ Dornberk
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar 

Petek, 25. oktober 2019
ob 8.00, POŠ Vogrsko
ob 10.00, POŠ Vrtojba
ob 11.35, OŠ Solkan
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar

 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy