PROGRAM GM 2019/20

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za I. triado

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za II. triado

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za III. triado

- - -

Marec 2020

Torek, 10. marec 2020
ob 9.55, OŠ Ivana Roba Šempeter
Moje telo, moj inštrument
Jaka Strajnar

Sreda, 11. marec 2020
ob 8.00 in 8.50, OŠ Kanal
ob 10.30, POŠ Kal
Moje telo, moj inštrument
Jaka Strajnar

 - - -

Februar 2020 

Ponedeljek, 10. februar 2020
ob 8.50, OŠ Čepovan
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

Torek, 11. februar 2020
ob 8.50 in 9.50, OŠ Deskle
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

Sreda, 12. februar 2020
ob 8.50, OŠ Šempas
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

Četrtek, 13. februar 2020
ob 9.10 in 10.10, OŠ Dornberk
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

- - -

Januar 2020

Torek, 7. januar 2020
ob 8.00, OŠ Miren
ob 10.00, POŠ Kostanjevica na Krasu
S tolkali in pesmijo okoli sveta
Franci Krevh (tolkala) in Marko Brdnik (harmonika)

Sreda, 8. januar 2020
ob 9.45, POŠ Bilje
S tolkali in pesmijo okoli sveta
Franci Krevh (tolkala) in Marko Brdnik (harmonika

Ponedeljek, 13. januar 2020
ob 8.55, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
S tolkali in pesmijo okoli sveta
Franci Krevh (tolkala) in Marko Brdnik (harmonika) 

Torek, 14. januar 2020
ob 8.50, OŠ Šempas
ob 10.45, OŠ Branik
Glas, ritem, beseda, rap,
Murat in Jose

Torek, 14. januar 2020
ob 8.50, OŠ Deskle
ob 10.30, Vrtec Deskle
S tolkali in pesmijo okoli sveta
Franci Krevh (tolkala) in Marko Brdnik (harmonika)

Sreda, 15. januar 2020
ob 9.10, Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica in OŠ Deskle
Glas, ritem, beseda, rap,
Murat in Jose

Sreda, 15. januar 2020
ob 10.15, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Glas, ritem, beseda, rap,
Murat in Jose

Četrtek, 16. januar 2020
ob 9.55, OŠ Čepovan
Ljudski ples, kaaaj pa je to!?
Zavod Etnika in Šola ljudskega plesa – Mojca in Zmago Leben

Torek, 21. januar 2020
ob 8.00, OŠ Kozara
ob 9.40, OŠ Kanal
Glas, ritem, beseda, rap,
Murat in Jose

Četrtek, 23. januar 2020
ob 8.00, Frana Erjavca nova Gorica
Ljudski ples, kaaaj pa je to!?
Zavod Etnika in Šola ljudskega plesa – Mojca in Zmago Leben               

Četrtek, 23. januar 2020
ob 8.50, OŠ Ivana Roba Šempeter
ob 10.50, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar

Ponedeljek, 27. januar 2020
ob 8.00, OŠ Čepovan
ob 9.30,  Vrtec Solkan
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar

Torek, 28. januar 2020
ob 8.50, OŠ Deskle
ob 10.30, Vrtec Kanal
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar

Sreda, 29. januar 2020
ob 8.20, OŠ Dornberk
ob 10.10, POŠ Prvačina
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar 

Sreda, 29. januar 2020
ob 8.00 in 8.50, OŠ Ivana Roba Šempeter
Glas, ritem, beseda, rap,

Četrtek, 30. januar 2020
ob 8.55, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
Ljudska glasbila sveta
Danijela Jerković in Alojz Studen – Luj

 - - -

December 2019

Četrtek, 5. december 2019, ob 10.00
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
Živ, živ, živ, uživalice!!! gledališki koncert
Mladinski pevski zbor OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Milena Prinčič (zborovodja), Dana Golubič Grižančič in Luka Seražin (dijaka gledališke gimnazije Nova Gorica)

Ponedeljek, 9. december 2019
ob 9.55, OŠ Solkan
Oče in sin Mozart
Godalni kvintet Hiše kulture Celje

Ponedeljek, 9. december 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 10.00
Super Brina – lutkovni muzikal
Gledališče Malih Velikih (Kreker d.o.o.)

Torek, 10. december 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 11.00
MILIBAJA - plesno glasbena pravljica za otroke
KUD Plesni forum Celje

Sreda, 11. december 2019
ob 8.50 in 9.55, OŠ Ivana Roba Šempeter
Klasična in električna kitara
Igor Leonardi

Četrtek, 12. december 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 10.45
Adi Smolar
Adi Smolar, slovenski kantavtor in pesnik

- - -

November 2019

Ponedeljek, 4. november 2019
ob 8.00, POŠ Grgar
ob 10.30, Vrtec Branik
Čmrljevite zgodbice
Mateja Perpar (glas, kitara, pesmice in pravljice), Bojan Šen (kitara, mandolina, tolkala), Vid Sark (bas flavta, kitara, tolkala)

Torek, 5. november 2019
ob 8.00, POŠ Vogrsko
ob 10.00, POŠ Vrtojba
Čmrljevite zgodbice
Mateja Perpar (glas, kitara, pesmice in pravljice), Bojan Šen (kitara, mandolina, tolkala), Vid Sark (bas flavta, kitara, tolkala)

Torek, 19. november 2019
ob 9.55, OŠ Solkan
Skozi zvok in gib v Afriko 
Dalanda Diallo in Damir Mazrek

Sreda, 20. november 2019
ob 9.50, POŠ Kojsko
ob 11.,40, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
Zvoki dreves 
Mitja Reichenberg

Četrtek, 21. november 2019
ob 10.00, Velika dvorana Kulturnega doma Noav Gorica
Živ, živ, živ, uživalice!!! gledališki koncert
Mladinski pevski zbor OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, Milena Prinčič (zborovodja), Dana Golubič Grižančič in Luka Seražin (dijaka gledališke gimnazije Nova Gorica)

Četrtek, 21. november 2019
ob 10.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

Sreda, 27. november 2019
ob 10.55, OŠ Šempas
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

Petek, 29. november 2019
ob 10.50, OŠ Kanal
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

- - -

Oktober 2019

Torek, 8. oktober 2019
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 10.45
MEDVEDJA SIMFONIJA – Poučna zgodba o majhni punčki in velikih lumparijah – TEDEN OTROKA
KUKUC GLEDALIŠČE d.o.o.

Sreda, 16. oktober 2019
ob 8.05, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
ob 9.50, POŠ Kojsko
Škrat iz opere
Bernarda Gašperčič (igralka) in Jaroslav Cafera (violončelist in igralec)

Ponedeljek, 18. oktober 2019
ob 9.30, Vrtec Trnovo
ob 10.45, POŠ Trnovo
Račka Olivija gre v svet
Urška Cvetko (Gledališče Zapik (SLO) in CTA (IT)) 

Četrtek, 24. oktober 2019
ob 8.00, 8.50 in 9.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Tolkalni krog
Franci Krevh               

Četrtek, 24. oktober 2019
ob 9.00, Vrtec Kanal
ob 10.30, Vrtec Kal
Račka Olivija gre v svet
Urška Cvetko (Gledališče Zapik (SLO) in CTA (IT))

Četrtek, 24. oktober 2019
ob 8.20, POŠ Prvačina
ob 10.10, OŠ Dornberk
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar 

Petek, 25. oktober 2019
ob 8.00, POŠ Vogrsko
ob 10.00, POŠ Vrtojba
ob 11.35, OŠ Solkan
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar

 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy