PROGRAM GM 2018/19

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za I. triado

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za II. triado

Izbor programov Glasbene mladine Slovenije za III. triado


Oktober 2018

Torek, 2. oktober 2018
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 10.30
Trobla in ključ – lutkovno igrana predstava z elementi plesa in glasbe – TEDEN OTROKA
Lea Menard

November 2018

Sreda, 21. november 2018
ob 8.00, OŠ Ivana Roba Šempeter
ob 9.55, OŠ Kozara Nova Gorica
Petelinček je na goro šel …
Mojca Leben, zavod Etnika – Šola ljudskega plesa

Petek, 23. november 2018
ob 10.50, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
S tolkali in pesmijo okoli sveta
Franci Krevh (tolkala) in Marko Brdnik (harmonika)

Ponedeljek, 26. november 2018
ob 8.45, POŠ Kojsko
ob 10.50, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar

Torek, 27. november 2018
ob 10.45, POŠ Trnovo in Vrtec Trnovo
ob 8.50, POŠ Grgar
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar

Ponedeljek, 28. november 2018
ob 8.45, POŠ Kal nad Kanalom
Petelinček je na goro šel …
Mojca Leben, zavod Etnika – Šola ljudskega plesa

December 2018

Ponedeljek, 3. december 2018
ob 8.00, OŠ Ivana Roba Šempeter
ob 9.45 in 10.35, Vrtec pri OŠ Solkan
Moje telo, moj inštrument
Jaka Strajnar

Torek, 4. december 2018
ob 10.45, OŠ Branik
Zgodba na gumbe
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik)

Torek, 4. december 2018
ob 8.00, OŠ Solkan
Zverinice iz Rezije
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik)

Sreda, 5. december 2018
Ob 8.50, OŠ Kanal
Kaj nam šepečejo buče? … in druge zgodbe
Mojca Leben, zavod Etnika – Šola ljudskega plesa

Sreda, 5. december 2018
ob 8.00 - OŠ Ivana Roba Šempeter
Miška kaško kuhala
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik) 

Sreda, 5. december 2018
ob 9.50 in 10.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Zverinice iz Rezije
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik)

Sreda, 5. december 2018
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 10.00
"EN, DVA, TRI, …" - plesna predstava za otroke
KUD Plesni forum Celje

Četrtek, 6. december 2018
ob 8.00, OŠ Šempas
ob 8.50, OŠ Šempas
ob 11.15, OŠ Dornberk
Mehurčki
Boštjan Soklič (uglasbitve, akustična kitara, glas), Vid Sark (flavte, akustična bas kitara, glas), Urška Kranjc (tolkala, glas, ples)

Ponedeljek, 10. december 2018
ob 8.00, OŠ Solkan
ob 9.55, OŠ Kozara Nova Gorica
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar

Ponedeljek, 10. december 2018
ob 8.20, OŠ Dornberk
ob 11.15, POŠ Prvačina
Oče in sin Mozart
Godalni kvintet Hiše kulture Celje

Torek, 11. december 2018
ob 8.00, POŠ Vrtojba
Miška kaško kuhala
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik)

Torek, 11. december 2018
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 10.30
AFRIŠKO SONCE - dramsko-lutkovni muzikal o spoštovanju in ljubezni do narave
Jose, Peter Nzobandora, Tina Sovič

Sreda, 12. december 2018
ob 10.00, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
S pesmijo okrog sveta
Ana Vipotnik in Igor Leonardi

Četrtek, 13. december 2018
ob 10.45, OŠ Solkan
S pesmijo okrog sveta
Ana Vipotnik in Igor Leonardi

Ponedeljek, 17. december 2018
ob 8.00, 8.50 in 9.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

Torek, 18. december 2018
ob 8.20, OŠ Dornberk
ob 10.45, OŠ Branik
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

Četrtek, 20. december 2018
ob 9.00, Vrtec Kanal
ob 10.30, Vrtec Kal nad Kanalom
Zverinice iz Rezije
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik)

Januar 2019

Ponedeljek, 7. januar 2019
ob 9.00, Vrtec Miren
ob 10.30, Vrtec Bilje
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar

Torek, 8. januar 2019
ob 9.00, Vrtec Opatje Selo
ob 10.30, Vrtec Kostanjevica
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar

Četrtek, 10. januar 2018
ob 8.00, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Zapiskaj, zapleši, zapoj!
Marino Kranjac

Torek, 15. januar 2018
ob 8.50, POŠ Grgar
Ljudska glasbila sveta
Danijela Jerković in Alojz Studen – Luj

Sreda, 16. januar 2019
ob 8.50, OŠ Ivana Roba Šempeter
ob 10.50, POŠ Vrtojba
Deklica, podaj roko … ali kako pripravimo fante do plesa
Zavod Etnika in Šola ljudskega plesa – Mojca Leben

Sreda, 16. januar 2018
ob 8.50, OŠ Solkan
Ljudska glasbila sveta
Danijela Jerković in Alojz Studen – Luj

Četrtek, 17. januar 2018
ob 8.20, OŠ Dornberk
Zapiskaj, zapleši, zapoj!
Marino Kranjac

Sreda, 23. januar 2019
ob 8.00, OŠ Solkan
ob 10.00, OŠ Kanal
Deklica, podaj roko … ali kako pripravimo fante do plesa
Zavod Etnika in Šola ljudskega plesa – Mojca Leben 

Četrtek, 24. januar 2018
ob 8.00, OŠ Šempas
Zapiskaj, zapleši, zapoj!
Marino Kranjac

Februar 2019

Torek, 5. februar 2019
ob 9.30, OŠ Deskle
Mehurčki
Boštjan Soklič, Vid Sark, Urška Kranjc

Četrtek, 7. februar 2018
ob 8.05, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
Zapiskaj, zapleši, zapoj!
Marino Kranjac

Ponedeljek, 11. februar 2019
ob 9.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

Torek, 12. februar 2019
ob 8.00, OŠ Ivana Roba Šempeter
ob 10.10, OŠ Dornberk
Tinka Tonka Flavtofonka
Tinkara Kovač, Tomaž Kolar, Mojca Kolar, Tomaž Nedoh

Torek, 12. februar 2019
ob 8.30, Vrtec Branik
ob 10.45, POŠ Kostanjevica
Mehurčki
Boštjan Soklič, Vid Sark, Urška Kranjc

Torek, 12. februar 2019
ob 8.20, OŠ Milojka Štrukelj Nova Gorica (Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica)
ob 10.50, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
Glas, ritem, beseda, rap (samo koncert)
Murat in Jose

Petek, 15. februar 2019
ob 8.00, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
ob 11.15, OŠ Dornberk
Tolkalni krog
Franci Krevh

Petek, 15. februar 2019
ob 9.55, OŠ Čepovan
Klarinetni džuboks
Jukebox Kvartet – Vid Pupis, Matic Titovšek, Damir Fajfar in Tomaž Kolar

Petek, 15. februar 2019
ob 8.20, OŠ Dornberk
ob 10.45, OŠ Solkan
Glas, ritem, beseda, rap (samo koncert)
Murat in Jose

Torek, 19. februar 2019
ob 8.00, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica
ob 10.45, OŠ Čepovan
Tinka Tonka Flavtofonka
Tinkara Kovač, Tomaž Kolar, Mojca Kolar, Tomaž Nedoh

Sreda, 20. februar 2019
ob 10.45, OŠ Kanal
Najstniški Seviljski brivec, NOVO!
Petra Vrh Vrezec, Al Vrezec, Mihaela Rahnetrajanje

Četrtek, 21. februar 2019
ob 10.00, OŠ Deskle, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica in OŠ Milojke Štrukelj (Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica)
ob 12.55, OŠ Dornberk
Najstniški Seviljski brivec, NOVO!
Petra Vrh Vrezec, Al Vrezec, Mihaela Rahne

Marec 2019

Sreda, 6. marec 2019
ob 9.00, Vrtec Miren
ob 10.30, Vrtec Bilje
Biba leze: glasbene jaslice
Mojca Leben in Julcsi Laposa

Četrtek, 7. marec 2019
ob 9.00, Vrtec Opatje selo
ob 10.30, Vrtec Kostanjevica
Biba leze: glasbene jaslice
Mojca Leben in Julcsi Laposa

Torek, 12. marec 2019
ob 8.00, OŠ Deskle
ob 11.15, OŠ Dornberk
ob 10.10, POŠ Prvačina
Vrana in glasba
Bernarda Gašperčič (igralka) in Jaroslav Cafera (violončelist in igralec)

Petek, 15. marec 2019
ob 9.00, Vrtec Kanal
ob 10.30, Vrtec Kal nad Kanalom
Zverinice iz Rezije
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik)

Torek, 19. marec 2019
ob 8.00, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica 
Orkester izvirnih inštrumentov
Peter Kus in Gregor Horvat

Torek, 19. marec 2019
ob 8.50, OŠ Kanal
Tinka Tonka Flavtofonka
Tinkara Kovač, Tomaž Kolar, Mojca Kolar, Tomaž Nedoh

Sreda, 20. marec 2019
ob 9.55, OŠ Branik
Orkester izvirnih inštrumentov
Peter Kus in Gregor Horvat

Petek, 22. marec 2019
ob 10.00, OŠ Alojza Gradnika Dobrovo
Škrat iz opere
Bernarda Gašperčič in Jaroslav Cafera

April 2019

Torek, 2. april 2019
ob 9.15, Vrtec Kanal
Miška kaško kuhala
Jelena Sitar in Igor Cvetko (Lutkovno gledališče Zapik)

Maj 2019

Torek, 7. maj 2019
ob 9.00, Vrtec Miren
ob 10.30, Vrtec Bilje
Račka Olivija gre v svet
Jerca Cvetko

Sreda, 8. maj 2019
ob 9.00, Vrtec Opatje selo
ob 10.30, Vrtec Kostanjevica
Račka Olivija gre v svet
Jerca Cvetko

 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy