PROGRAM GM 2017/18

Marec 2018

Torek, 6. marec 2018
Vrana in glasba
Bernarda Gašperčič (igralka) in Jaroslav Cafera (violončelist in igralec)
ob 10.15, VRTEC KAL

Torek, 6. marec 2018
Škrat iz opere
Bernarda Gašperčič (igralka) in Jaroslav Cafera (violončelist in igralec)
ob 8.10, OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Sreda, 7. marec 2018
Škrat iz opere
Bernarda Gašperčič (igralka) in Jaroslav Cafera (violončelist in igralec)
ob 8.50, OŠ ČEPOVAN

Torek, 13. marec 2018
Zveneča uganka
Ana Kravanja in Samo Kutin
ob 8.50, OŠ SOLKAN

Sreda, 14. marec 2018
Lunin med
Samo Kutin in Mateja Gorjup
ob 9.50, OŠ ŠEMPAS

Četrtek, 15. marec 2018
Lunin med
Samo Kutin in Mateja Gorjup
ob 9.50, OŠ KANAL

Ponedeljek, 19. marec 2018
Spoznavajmo skladatelje, NOVO!
Duo Limonium – Ljiljana Kobal (flavta) in Mladen Bucić (kitara)
ob 8.50, POŠ BILJE

Torek, 20. marec 2018
Spoznavajmo skladatelje, NOVO!
Duo Limonium – Ljiljana Kobal (flavta) in Mladen Bucić (kitara)
ob 8.00, OŠ MIREN
ob 10.00, POŠ KOSTANJEVICA

Sreda, 21. marec 2018
Črni saksofon
Mojca Kolar (flavta, pripoved), Tomaž Nedoh (saksofon) in T
Tomaž Kolar (klarinet, preostala glasbila)
ob 9.10, OŠ DORNBERK

Torek, 27. marec 2018
Tolkalni krog
Franci Krevh
ob 8.00, OŠ SOLKAN
ob 10.05, POŠ GRGAR

Sreda, 28. marec 2018
Tolkalni krog
Franci Krevh
OŠ FRANA ERJAVCA
ob 8.00, 8.50 in 9.50

Četrtek, 29. marec 2018
Ritmični potep
Tolkalna skupina Cascara
ob 11.30, OŠ BRANIK 

Četrtek, 29. marec 2018
Ritmični potep
Tolkalna skupina Cascara
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.00, OŠ FRANA ERJAVCA, OŠ DESKLE in OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ

Februar 2018

Četrtek, 1. februar 2018
Pojoči kamenčki in Lesarjev malen, NOVO!
Ljoba Jenče
ob 9.30 in 10.15, VRTEC NOVA GORICA

Petek, 2. februar 2018
Kje sončece moje domovje je tvoje, NOVO!
Ljoba Jenče
ob 8.50, POŠ in VRTEC TRNOVO
ob 10.50, POŠ KAL 

Torek, 6. februar 2018
Od baroka do Brazilije, NOVO!
Duo Limonium: Ljiljana Kobal (flavta) in Mladen Bucić (kitara) 
ob 8.50, OŠ SOLKAN

Torek, 6. februar 2018
Zapiskaj, zapleši, zapoj!
Marino Kranjac
ob 10.00, OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Petek, 9. februar 2018
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar
ob 10.00, OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO

Ponedeljek, 12. februar 2018
Boomwhackers – kul glasbene cevi
Jaka Strajnar
ob 8.00, POŠ VRTOJBA 
ob 10.00, OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER

Četrtek, 15. februar 2018
Čmrljčki za otroke
Mateja Perpar (vokal, kitara, pravljice), Bojan Šen (kitara, mandolina, banjo, tolkala),
Vid Sark (bas, flavta, tolkala) in Vinko Kralj (klaviature, harmonika, tolkala)
ob 9.30, VRTEC DESKLE

Četrtek, 15. februar 2018
Zapiskaj, zapleši, zapoj!
Marino Kranjac
ob 9.20, OŠ DORNBERK

Petek, 16. februar 2018
Mehurčki, NOVO!
Boštjan Soklič (uglasbitve, akustična kitara, glas), Vid Sark (flavte, akustična bas kitara, glas),
Urška Kranjc (tolkala, glas, ples)
ob 8.50, OŠ FRANA ERJAVCA NOVA GORICA

Januar 2018

Torek, 9. januar 2018
ob 11.15, OŠ DORNBERK
ob 8.20, POŠ PRVAČINA
Tinka Tonka Flavtofonka, NOVO! 
Tinkara Kovač, Tomaž Kolar, Mojca Kolar, Tomaž Nedoh

Sreda, 10. januar 2018
ob 8.00, POŠ KOJSKO
ob 10.00, OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO
Glasbena urica s tolkali in pesmijo
Franci Krevh (tolkala) in Marko Brdnik (harmonika)

Četrtek, 11. januar 2018
ob 8.50, OŠ KOZARA NOVA GORICA
Glasbena urica s tolkali in pesmijo
Franci Krevh (tolkala) in Marko Brdnik (harmonika)

Četrtek, 11. januar 2018
ob 8.00, POŠ VRTOJBA
ob 10.55, OŠ ŠEMPAS
Tinka Tonka Flavtofonka, NOVO!
Tinkara Kovač, Tomaž Kolar, Mojca Kolar, Tomaž Nedoh

Četrtek, 11. januar 2018
ob 10.50, OŠ DESKLE
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

Četrtek, 11. januar 2018
ob 8.50, OŠ KANAL
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar

Četrtek, 11. januar 2018
ob 8.50, OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER
Zvenim kot pesem, donim kot gora
Mateja Gorjup

Torek, 16. januar 2018
ob 9.00, VRTEC MIREN
ob 10.30, VRTEC BILJE
Zapikove glasbeno-lutkovne dogodivščine
Jelena Sitar in Igor Cvetko – Lutkovno gledališče Zapik
Zgodba na gumbe

Sreda, 17. januar 2018
ob 9.00, VRTEC KOSTANJEVICA
ob 10.30, VRTEC OPATJE SELO
Zapikove glasbeno-lutkovne dogodivščine
Jelena Sitar in Igor Cvetko – Lutkovno gledališče Zapik
Zgodba na gumbe

Petek, 19. januar 2018
ob 9.00, VRTEC KOSTANJEVICA 
ob 10.30, VRTEC OPATJE SELO
Zapikove glasbeno-lutkovne dogodivščine
Jelena Sitar in Igor Cvetko – Lutkovno gledališče Zapik
Rdeča kapica

Torek, 23. januar 2018
ob 8.00, OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER
ob 10.50, OŠ MIREN
Jazzy, bluesy, NOVO!
Duo Limonium – Ljiljana Kobal (flavta) in Mladen Bucić (kitara)

Torek, 23. januar 2018
ob 9.05, OŠ BRANIK
Tinka Tonka Flavtofonka, NOVO!
Tinkara Kovač, Tomaž Kolar, Mojca Kolar, Tomaž Nedoh

Sreda, 24. januar 2018
ob 8.00, OŠ KOZARA NOVA GORICA
Tinka Tonka Flavtofonka, NOVO!
Tinkara Kovač, Tomaž Kolar, Mojca Kolar, Tomaž Nedoh

December 2017

Sreda, 6. december 2017
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 11.00
TV Avantura 
KUD Plesni forum Celje 
Laura Benkovič, Špela Bošnjak, Pia Jelena Džakulin, Zala Gazvoda, Nuša Goručan, Ona Kotnik, Ana Kukovičič, Tia Krhlanko, Alma Pleteršek-Fajfer, Rojk Štupar, Jona Veber, Zala Vrečer, Neža Zevnik, Gašper Zevnik

Četrtek, 7. december 2017
ob 8.50, POŠ GRGAR
Koncert močvirskih škratov, NOVO!
Samo Kutin, Ana Kravanja in Nina Peče Grilc

Ponedeljek, 11. december 2017
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.30 in 11.00
Mojčin Lepi Svet - Muzikal
Mojca Robič in plesalci plesne šole Spin

Torek, 12. december 2017
ob 8.00 in 8.50, OŠ FRANA ERJAVCA NOVA GORICA
ob 10.50, POŠ VOGRSKO
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar

Četrtek, 14. december 2017
ob 8.20, OŠ DORNBERK
ob 10.50, OŠ FRANA ERJAVCA
S pesmijo okrog sveta
Ana Vipotnik in Igor Leonardi

Ponedeljek, 18. december 2017
ob 8.00 in 8.50, OŠ FRANA ERJAVCA NOVA GORICA
Cajon – škatla, polna ritma
Jaka Strajnar

Sreda, 18. december 2017
ob 10.00, OŠ ALOJZA GRADNIKA DOBROVO
S pesmijo okrog sveta
Ana Vipotnik in Igor Leonardi

Ponedeljek, 18. december 2017
ob 9.00, VRTEC MIREN
ob 10.30, VRTEC BILJE
Zapikove glasbeno-lutkovne dogodivščine
Jelena Sitar in Igor Cvetko – Lutkovno gledališče Zapik
Rdeča kapica

Ponedeljek, 18. december 2017
ob 11.15, OŠ DORNBERK
Cajon – otroška tolkalna delavnica
Jaka Strajnar


November 2017

Petek, 10. november 2017
ob 9.00 in 10.00, VRTEC GRGAR
Ena Bitenčeva z Orffovimi inštrumenti
Blaž Rojko

Torek, 14. november 2017
ob 9.50, OŠ MIREN
Letni časi z indijsko glasbo
Rohan Dasgupta in Ivana Kočevar

Torek, 14. november 2017
ob 8.00, OŠ SOLKAN
ob 9.55, OŠ FRANA ERJAVCA NOVA GORICA
O botri lisičici, botru skaklju in poredni Grdini
mag. Igor Cvetko in Jelena Sitar

Sreda, 15. november 2017
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 8.20, OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ NOVA GORICA
Ljudski ples, kaaaj pa je to!?
Zavod Etnika in Šola ljudskega plesa – Mojca in Zmago Leben

Sreda, 15. november 2017
ob 10.00, POŠ ČEPOVAN
Fiesta latina
Tolkalna skupina Cascara

Četrtek, 16. november 2017
ob 8.00, OŠ SOLKAN
Deklica, podaj roko … ali kako pripravimo fante do plesa
Zavod Etnika in Šola ljudskega plesa – Mojca Leben

Četrtek, 16. november 2017
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
ob 9.55, OŠ SOLKAN
Ljudski ples, kaaaj pa je to!?
Zavod Etnika in Šola ljudskega plesa – Mojca in Zmago Leben

Četrtek, 16. november 2017
ob 9.55, OŠ KOZARA NOVA GORICA
Letni časi z indijsko glasbo
Rohan Dasgupta in Ivana Kočevar

Torek, 21. november 2017
ob 10.10, OŠ DORNBERK
ob 8.00, OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER
O botri lisičici, botru skaklju in poredni Grdini
mag. Igor Cvetko in Jelena Sitar

Sreda, 22. november 2017
ob 8.00, OŠ ŠEMPAS
ob 11.15, OŠ DORNBERK
Fiesta latina
Tolkalna skupina Cascara

Četrtek, 23. november 2017
ob 8.30, 9.20 in 10.15, VRTEC pri OŠ SOLKAN
Ena Bitenčeva z Orffovimi inštrumenti
Blaž Rojko

Četrtek, 23. november 2017
ob 9.30, VRTEC BRANIK
Kotaleči želod, NOVO!
Ryuzo Fukuhara (petje, ples), Ana Kravanja in Samo Kutin (glas, lastnoročno izdelana, tradicionalna in druga nenavadna glasbila)


Oktober 2017

Torek, 3. 10. 2017, ob 9.30 in 11.00
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
TEDEN OTROKA: En, en ti pa pojdeš ven
Tamara Kranjec Laganin

 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy