KOLEDAR DOGODKOV

Išči po tipu dogodka

Izvenabonmajski koncerti

Thursday 30.08.2018
ob 20:00
MED ZVOKI KRAJEV: Yulia Berinskaya, violina & Cristina Danelon, violina
Grad Kromberk
 

Izvenabonmajski koncerti

Friday 07.09.2018
ob 20:00
MED ZVOKI KRAJEV: Aleksa Marinković, fagot in Kosta Knežević, klavir
Vila Vipolže, Goriška brda
 

Izvenabonmajski koncerti

Thursday 20.09.2018
ob 20:15
MED ZVOKI KRAJEV: Mladinski simfonični orkester Alpina
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBNI ABONMA

Wednesday 26.09.2018
ob 20:15
ZBOR in ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE, uvodni koncert Glasbenega abonmaja
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

Flores Musicae 2018

Thursday 27.09.2018
ob 20:00
FLORES MUSICAE: Makalonca (Slovenija)
Grad Kromberk
 

FLORES MUSICAE 2018

Friday 28.09.2018
ob 20:00
FLORES MUSICAE: Per Sonat (Nemčija)
Dvorana Frančiškanskega samostana Kostanjevica
 

FLORES MUSICAE 2018

Saturday 29.09.2018
ob 20:00
FLORES MUSICAE: Ensemble Ricercare Antico (Italija)
Grad Kromberk
 

FLORES MUSICAE 2018

Sunday 30.09.2018
ob 20:00
FLORES MUSICAE: La Lyra (Slovenija, Italija)
Cerkev sv. Križa, Kojsko
 

IZVENABONMAJSKI KONCERT

Thursday 04.10.2018
ob 20:15
HAMO & BUČAR
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVENABONMAJSKI KONCERT

Thursday 18.10.2018
ob 20:15
KIRSTY ALMEIDA
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 12.11.2018
ob 20:15
ZAGREBŠKI KVARTET SAKSOFONOV, BOJAN GORIŠEK - klavir, MILKO LAZAR - klavir
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVENABONMAJSKI KONCERT

Thursday 22.11.2018
ob 20:15
KATALENA: Človek ni zver
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVENABONMAJSKI KONCERT

Saturday 01.12.2018
ob 20:00
40-LET PRIZME OPTIMIZMA
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 03.12.2018
ob 20:15
KOMORNI GODALNI ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE, Nika Toškan, violina
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVENABONMAJSKI KONCERT

Saturday 22.12.2018
ob 20:15
BOŽIČNO-NOVOLETNI KONCERT GORIŠKEGA PIHALNEGA ORKESTRA Z GOSTI
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 14.01.2019
ob 20:15
ŽIGA BRANK - violina, PETAR MILIĆ - klavir
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 31.01.2019
ob 20:00
MARTIN BELIČ - flavta, IVAN FERČIČ - klavir
Grad Kromberk
 

GLASBENI ABONMA

Monday 18.02.2019
ob 20:15
JASMINKA STANČUL, klavir
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 21.02.2019
ob 20:00
NADEŽDA TOKAREVA - violina, LOVORKA NEMEŠ DULAR - klavir
Grad Kromberk
 

GLASBENI ABONMA

Tuesday 12.03.2019
ob 20:15
IRENA KAVČIČ - flavta, TOMMASO LONQUICH - klarinet, KVARTET ZAÏDE, IZTOK HRASTNIK - kontrabas
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 28.03.2019
ob 20:00
TRIO METAMORFOZE, koncert nagrajenk 10. mednarodnega tekmovanja SVIREL
Grad Kromberk
 

GLASBENI ABONMA

Monday 08.04.2019
ob 20:15
ORKESTER MITTELEUROPA, Meta Fajdiga - klavir, Marco Guidarini - dirigent
Velika dvorana kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 20.05.2019
ob 20:15
KOMORNI ORKESTER FRANZ LISZT IZ BUDIMPEŠTE, Gottlieb Wallisch - klavir, Hartmut Rohde - dirigent
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 
 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy