KOLEDAR DOGODKOV

Išči po tipu dogodka

TENSO 2017

Monday 24.07.2017
ob 11:00
Komorni zbor Mladi TENSO
Kostanjevica nad Novo Gorico - cerkev Gospodovega oznanjenja Mariji
 

MED ZVOKI KRAJEV/NEI SUONI DEI LUOGHI

Wednesday 23.08.2017
ob 20:45
ETNO PLOČ TRIO
Turistična kmetija La Ferula, Štarancan/Staranzano (Italija)
 

MED ZVOKI KRAJEV / NEI SUONI DEI LUOGHI

Friday 25.08.2017
ob 20:30
MATTEO BEVILACQUA
Grad Kromberk
 

MED ZVOKI KRAJEV / NEI SUONI DEI LUOGHI

Wednesday 06.09.2017
ob 20:30
BOJAN ČUMUROVIĆ in MAJA PETIJEVIĆ
Vila Vipovže, Goriška brda
 

TENSO 2017

Tuesday 12.09.2017
ob 20:00
Uvodni dogodek - otvoritev razstave: GLASBA IN KULTURA V VELIKI VOJNI
Grad Kromberk
 

TENSO 2017

Thursday 21.09.2017
ob 20:00
Odprtje festivala: ZBOR SLOVENSKE FILHARMONIJE, dirigentka Martina Batič
Nova Gorica, Sveta Gora - bazilika Kraljice Svetogorske
 

TENSO 2017

Friday 22.09.2017
ob 20:00
LATVIJSKI RADIJSKI ZBOR, dirigent Sigvards Klava
Nova Gorica, Sveta Gora - bazilika Kraljice Svetogorske
 

TENSO 2017

Saturday 23.09.2017
ob 11:00
ZBOROVSKA TRANSVERZALA
Log pod Mangartom, Kobarid, Tolmin, Nova Gorica - Prevala, Nova Gorica -Sabotin, Doberdob (IT), Sveto pri Komnu, Gorica (IT)
 

TENSO 2017

Saturday 23.09.2017
ob 20:30
ZBOR HRVAŠKE RADIOTELEVIZIJE
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVEN

Thursday 12.10.2017
ob 20:15
GORIŠKI OKTET VRTNICA in MEŠANI PEVSKI ZBOR POSTOJNA
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Saturday 14.10.2017
ob 20:15
ORKESTER SLOVENSKE FILHARMONIJE
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

OKTOBER JAZZ

Wednesday 25.10.2017
ob 20:15
KOMBO B in KOMBO C
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

OKTOBER JAZZ

Thursday 26.10.2017
ob 20:15
IGOR MATKOVIĆ QUINTET “STATE OF KU”
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

OKTOBER JAZZ

Friday 27.10.2017
ob 20:15
KLARISA JOVANOVIĆ & Della Segodba
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

OKTOBER JAZZ

Saturday 28.10.2017
ob 11:00
CRISTIANO CALCAGNILE MULTIKULTI OCTET
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVEN

Thursday 09.11.2017
ob 20:15
Drago Mislej Mef
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 13.11.2017
ob 20:15
KVARTET AKADEMIJE KRONBERG, Mate Bekavac
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVEN

Thursday 23.11.2017
ob 20:15
SIDDHARTA Dolga pot domov
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 04.12.2017
ob 20:15
ANSAMBEL IL POMO D'ORO, Natalie Clein
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZVEN

Friday 22.12.2017
ob 20:15
BELI BOŽIČ S TREMI TENORJI
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 15.01.2018
ob 20:15
SCHUBERTOV OKTET
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 25.01.2018
ob 20:00
BARBARA JERNEJČIČ FÜRST in ŽARKO IGNJATOVIČ
Grad Kromberk
 

GLASBENI ABONMA

Monday 12.02.2018
ob 20:15
ALEKSANDAR SERDAR
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 22.02.2018
ob 20:00
ŽIGA FAGANEL, IRINA KEVORKOVA, ALEKSANDAR MILOŠEV, ALJA MANDIČ in PETER ORTH
Grad Kromberk
 

GLASBENI ABONMA

Monday 19.03.2018
ob 20:15
KOMORNI ZBOR KONSERVATORIJA ZA GLASBO IN BALET LJUBLJANA
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Wednesday 28.03.2018
ob 20:00
100 LET PREZRTE KLAVIRSKE GLASBE NA GORIŠKEM
Grad Kromberk
 

GLASBENI ABONMA

Monday 09.04.2018
ob 20:15
FILHARMONIJA ZUGLÓ IZ BUDIMPEŠTE
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 14.05.2018
ob 20:15
KOMORNI ORKESTER KAMMERSYMPHONIE BERLIN
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 
 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy