KOLEDAR DOGODKOV

Išči po tipu dogodka

PIXXELPOINT

Zaključek:
Saturday 23.11.2019
ob 18:00
DELAVNICA: Mapiranje meja
Akademija umetnosti, Univerza v Novi Gorici
 

PIXXELPOINT

Zaključek:
Saturday 23.11.2019
ob 19:00
Miriam Raggam, Hanns Holger Rutz, Nayari Castillo in Reni Hofmüller: MEANDRIRANJA, razstava
Galerija Agorè
 

PIXXELPOINT

Zaključek:
Saturday 23.11.2019
ob 22:00
Marko Peljhan in Matthew Biederman: ZVEZDNA DOLINA (SIRIUS), razstava
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Zaključek:
Saturday 23.11.2019
ob 19:00
Osrednja razstava festivala Pixxelpoint "Preverjena resničnost. Delo na umesniku se nadaljuje."
Mestna galerija Nova Gorica
 

PIXXELPOINT

Zaključek:
Tuesday 19.11.2019
ob 16:00
MAST simpozij – med umetnostjo znanostjo in tehnologijami
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Zaključek:
Friday 22.11.2019
ob 18:00
DELAVNICA: HEK(media)LAB
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Tuesday 19.11.2019
ob 17:00
Dominik Grdić: VIBRACIJA Št. 04, predstavitev zvočnega dokumentarca
Ex-Daimond
 

PIXXELPOINT

Tuesday 19.11.2019
ob 20:00
Hakan Lidbo: ALTERPLEX, predstavitev
Ex-Daimond (xD)
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 19.11.2019
ob 20:15
BOLEČINA IN SLAVA, r. Pedro Almodóvar (Španija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

PIXXELPOINT

Tuesday 19.11.2019
ob 21:00
Chris Csíkszentmihály: DJ JAZ, ROBOTSKI ZVOČNI SISTEM, predstavitev
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Pričetek:
Wednesday 20.11.2019
ob 10:00
DELAVNICA: Mapiranje vmesni(ški)h prostorov umetnosti, znanosti in tehnologij
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Wednesday 20.11.2019
ob 10:00
DELAVNICA: Droni so med nami, odprta delavnica upravljanja z droni
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Wednesday 20.11.2019
ob 17:00
pETER Purg: JAVNO VODSTVO PO RAZSTAVAH IN FESTIVALU
Mestna galerija Nova Gorica in Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Wednesday 20.11.2019
ob 19:00
IZBOR ANIMIRANIH FILMOV IZ FESTIVALA ANIMIRANEGA FILMA ARS ELECTRONICA 2018
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

PIXXELPOINT

Wednesday 20.11.2019
ob 19:00
Jatun: RISBA: MPASTURAVACCHE: KAČA, KI SESA MLEKO, performans
Slovensko narodno gledališče Nova Gorica, Rotunda
 

GLASBENA MLADINA

Thursday 21.11.2019
ob 10:00
Živ, živ, živ, uživalice!!! - gledališki koncert - zaključeno za šole
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

PIXXELPOINT

Thursday 21.11.2019
ob 16:00
Jaka Železnikar: ODPRTI ZEMLJEVID, predstavitev
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Thursday 21.11.2019
ob 17:00
NOVE UMETNOSTI ZA NOVA MESTA, okrogla miza
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Thursday 21.11.2019
ob 20:00
HEALLO, rejv
Park, Casino & Hotel
 

PIXXELPOINT

Thursday 21.11.2019
ob 21:00
Abiral Khadka a.k.a. DJ Joondroid: ODSEVANJA KOTOV, videoinstalacija in DJ set
KC Mostovna
 

PIXXELPOINT

Friday 22.11.2019
ob 16:00
Mapiranje vmesni(ški)h prostorov umetnosti, znanosti in tehnologij, predstavitev rezultatov delavnice
Ex-Daimond
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 22.11.2019
ob 18:00
LEVJI KRALJ, r. Jon Favreau (ZDA, 2019, podnapisi) 7+
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

PIXXELPOINT

Friday 22.11.2019
ob 18:00
Andrej Kobal: GRANURISE, predstavitev
Ex-Daimond (xD)
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 22.11.2019
ob 20:15
DOGMAN, r. Matteo Garrone (Italija, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

PIXXELPOINT

Saturday 23.11.2019
ob 11:00
DELAVNICA: Samoiniciativna priprava slastnega skupn(ostn)ega branča
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Saturday 23.11.2019
ob 15:00
MAPIRANJE MEJA, predstavitev rezultatov delavnice
Ex-Daimond (xD)
 

PIXXELPOINT

Saturday 23.11.2019
ob 17:00
TV SVOBODNA EVROPA, predstavitev projekta
Ex-Daimond (xD)
 

GOSTUJOČA PREDSTAVA

Saturday 23.11.2019
ob 20:00
Peti element, stand-up komedija Tina Vodopivca
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

PIXXELPOINT

Saturday 23.11.2019
ob 20:00
GLASBA ČLOVEK-STROJ
KC Mostovna
 

UMETNIŠKI FILM

Sunday 24.11.2019
ob 18:00
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

UMETNIŠKI FILM

Sunday 24.11.2019
ob 20:15
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZREDNI KONCERTI

Monday 25.11.2019
ob 20:15
KOMORNI IN DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR AKADEMIJE ZA GLASBO UNIVERZE V LJUBLJANI
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 26.11.2019
ob 20:15
DOGMAN, r. Matteo Garrone (Italija, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Wednesday 27.11.2019
ob 08:30
KOŠARKAR NAJ BO 2, r. Boris Bezić (Slovenija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Wednesday 27.11.2019
ob 10:30
KOŠARKAR NAJ BO 2, r. Boris Bezić (Slovenija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GOSTUJOČE PRIREDITVE

Wednesday 27.11.2019
ob 20:00
Ljubezenske prevare, romantični muzikal
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ČEZMEJNA SODELOVANJA

Wednesday 27.11.2019
ob 20:30
Eroika Aromatika, koncert
Kulturni dom Gorica (Italija)
 

IZREDNI KONCERTI

Thursday 28.11.2019
ob 20:15
O LEPA MOJA VIDA – Slovenske ljudske balade, ljubezenske pesmi in ples
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Friday 29.11.2019
ob 10:20
ZBOGOM, BERLIN!, r. Fatih AKin (Nemčina, 2016) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 29.11.2019
ob 18:00
SVET IGRAČ 4, r. Josh Cooley (ZDA, 2019, sinh.) 7+
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 29.11.2019
ob 20:15
STOTNIK, r. Robert Schwentke (Nemčija, Poljska, Francija, 2017)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Saturday 30.11.2019
ob 18:00
LEVJI KRALJ, r. Jon Favreau (ZDA, 2019, sinh.) 7+
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GOSTUJOČE PRIREDITVE

Saturday 30.11.2019
ob 19:00
SMEŠNO ZA CRKNIT
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

MIKLAVŽEV SEJEM 2019

Monday 02.12.2019
ob 11:00
Miklavžev sejem unikatnih izdelkov priznanih lokalnih ustvarjalcev
Avla Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 02.12.2019
ob 20:15
TRIO CON BRIO COPENHAGEN
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 03.12.2019
ob 20:15
STOTNIK, r. Robert Schwentke (Nemčija, Poljska, Francija, 2017)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLEDALIŠKI KONCERT

Thursday 05.12.2019
ob 19:00
Živ, živ, živ, uživalice!!! - gledališki koncert
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 06.12.2019
ob 18:00
LEDENO KRALJESTVO 2., r. Chris Buck, Jennifer Lee (ZDA, 2019, sinh.) 7+
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 06.12.2019
ob 20:15
DELO BREZ AVTORJA, r. Florian Henckel von Donnersmarck (Nemčija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 10.12.2019
ob 20:15
DELO BREZ AVTORJA, r. Florian Henckel von Donnersmarck (Nemčija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GOSTUJOČA PRIREDITEV

Thursday 12.12.2019
ob 20:00
Kriza srednjih let, komedija Ranka Babića
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 13.12.2019
ob 18:00
ZMAJČEK TABALUGA, r.
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 13.12.2019
ob 20:15
HLADNA VOJNA, r. Paweł Pawlikowski (Poljska, Velika Britanija, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GOSTUJOČE PRIREDITVE

Monday 16.12.2019
ob 20:15
Božično-novoletni koncert Goriškega pihalnega orkestra z gostjo večera Heleno Blagne
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 17.12.2019
ob 20:15
HLADNA VOJNA, r. Paweł Pawlikowski (Poljska, Velika Britanija, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GOSTUJOČA PRIREDITEV

Wednesday 18.12.2019
ob 20:30
Avdicija, komedija Jurija Zrneca
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Friday 20.12.2019
ob 09:00
ZMAJČEK TABALUGA, r. Sven Unterwaldt (Nemčija, 2018) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

BOŽIČNI SEJEM

Friday 20.12.2019
ob 11:00
Božični sejem unikatnih izdelkov priznanih lokalnih ustvarjalcev
Avla Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 20.12.2019
ob 18:00
ANGRY BIRDS FILM 2, r. Thurop Van Orman (ZDA, Finska, 2019, sinh.) 6+
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

UMETNIŠKI FILM

Friday 20.12.2019
ob 20:15
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

NOČ KRATKIH FILMOV

Saturday 21.12.2019
ob 18:00
Jagodni izbor slovenskih kratkih filmov leta za otroke
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

NOČ KRATKIH FILMOV

Saturday 21.12.2019
ob 19:00
Jagodni izbor slovenskih kratkih filmov leta za odrasle
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

UMETNIŠKI FILM

Monday 23.12.2019
ob 20:15
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GOSTUJOČA PRIREDITEV

Friday 27.12.2019
ob 20:00
ADI SMOLAR - koncert
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GOSTUJOČA PRIREDITEV

Monday 30.12.2019
ob 20:00
Seks nasveti od A do Ž
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Thursday 09.01.2020
ob 09:00
SUNE IN SUNE, r. Jon Holmberg (Švedska, 2018) 8+ - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 10.01.2020
ob 18:00
PRI ADDAMSOVIH, r. Conrad Vernon, Greg Tiernan (Velika Britanija, ZDA, Kanada, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 10.01.2020
ob 20:15
DIEGO MARADONA, r. Asif Kapadia (Velika Britanija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI PORTRETI GLASBENIH ZVEZD

Saturday 11.01.2020
ob 19:00
MARIA CALLAS, r. Tom Volf (Francija, 2017)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 14.01.2020
ob 20:15
DIEGO MARADONA, r. Asif Kapadia (Velika Britanija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 17.01.2020
ob 18:00
MALI JETI, r. Jill Culton, Todd Wilderman (ZDA, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 17.01.2020
ob 20:15
MEJA, r. Ali Abbasi (Švedska, Danska, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 20.01.2020
ob 20:15
SIMFONIČNI ORKESTER RTV SLOVENIJA
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 21.01.2020
ob 20:15
MEJA, r. Ali Abbasi (Švedska, Danska, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 24.01.2020
ob 18:00
BACEK JON FILM: FARMAGEDON, r. Will Becher, Richard Phelan (ZDA, Velika Britanija, Francija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI PORTRETI GLASBENIH ZVEZD

Saturday 25.01.2020
ob 19:00
PAVAROTTI, r. Ron Howard (Velika Britanija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZREDNI KONCERTI

Monday 27.01.2020
ob 20:15
KONCERT GIMNAZIJE CELJE – CENTER
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 30.01.2020
ob 20:00
MARKO HATLAK, harmonika in EVA DOLINŠEK, čembalo
Grad Kromberk
 

GOSTUJOČA PREDSTAVA

Thursday 30.01.2020
ob 20:00
Nune v akciji, glasbena komedija
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 31.01.2020
ob 18:00
JAZ SEM WILLIAM, r. Jonas Elmer (Danska, 2017)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 31.01.2020
ob 20:15
TATIČI, r. Hirokazu Koreeda (Japonska, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI PORTRETI GLASBENIH ZVEZD

Saturday 01.02.2020
ob 19:00
PERO LOVŠIN - TI LAHKO, r.
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Monday 03.02.2020
ob 09:40
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Monday 03.02.2020
ob 11:50
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Tuesday 04.02.2020
ob 09:00
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Tuesday 04.02.2020
ob 11:00
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Tuesday 04.02.2020
ob 12:40
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 04.02.2020
ob 20:15
TATIČI, r. Hirokazu Koreeda (Japonska, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Wednesday 05.02.2020
ob 09:00
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Wednesday 05.02.2020
ob 11:00
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

ŠOLSKI FILMSKI PROGRAM

Wednesday 05.02.2020
ob 13:00
ZGODBE IZ KOSTANJEVIH GOZDOV, r. Gregor Božič (Slovenija, Italija, 2019) - zaključeno za šole
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

IZREDNI KONCERTI

Saturday 08.02.2020
ob 20:00
SLOVESNOST OB 40. OBLETNICI KULTURNEGA DOMA NOVA GORICA IN SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 13.02.2020
ob 20:00
DANIJEL BRECELJ, klavir
Grad Kromberk
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 14.02.2020
ob 18:00
MEDVED BAMSI IN GROMSKI MED, r. Christian Ryltenius (Švedska, Danska, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 14.02.2020
ob 20:15
POŽIGANJE, r. Lee Chang-dong (Južna Koreja, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 17.02.2020
ob 20:15
SIMON TRPČESKI, klavir
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 18.02.2020
ob 20:15
POŽIGANJE, r. Lee Chang-dong (Južna Koreja, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 21.02.2020
ob 20:15
KAFARNAUM, r. Nadine Labaki (Libanon, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 25.02.2020
ob 20:15
KAFARNAUM, r. Nadine Labaki (Libanon, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 28.02.2020
ob 18:00
DEČEK NEVIHTE, r. Shawn Seet (Avstralija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 02.03.2020
ob 20:15
SOLISTI DI PAVIA
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 06.03.2020
ob 18:00
KICKBOKSERKA, r. Johan Timmers (Nizozemska, Belgija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 06.03.2020
ob 20:15
HČI MOJA, r. Laura Bispuri (Italija, Švica, Nemčija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 10.03.2020
ob 20:15
HČI MOJA, r. Laura Bispuri (Italija, Švica, Nemčija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 13.03.2020
ob 20:15
DEKLE, r. Lukas Dhont (Belgija, Nizozemska, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

CIKEL SLOVENSKEGA FILMA

Saturday 14.03.2020
ob 19:00
POSLEDICE, r. Darko Štante (Slovenija, Avstrija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 17.03.2020
ob 20:15
DEKLE, r. Lukas Dhont (Belgija, Nizozemska, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GRAJSKE HARMONIJE

Thursday 19.03.2020
ob 20:00
SANJA REPŠE, violončelo in ALEKSANDRA PAVLOVIČ, klavir
Grad Kromberk
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 20.03.2020
ob 18:00
SLAVNA MEDVEDJA ZASEDBA SICILIJE, r. Lorenzo Mattotti (Francija, Italija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 20.03.2020
ob 20:15
DVOJNA ŽIVLJENJA, r. Olivier Assayas (Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

CIKEL SLOVENSKEGA FILMA

Saturday 21.03.2020
ob 19:00
BOG OBSTAJA, IME JI JE PETRUNIJA, r. Teona Strugar Mitevska (Severna Makedonija, Belgija, Slovenija, Hrvaška, Francija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 24.03.2020
ob 20:15
DVOJNA ŽIVLJENJA, r. Olivier Assayas (Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 27.03.2020
ob 18:00
100 KILOGRAMOV DO ZVEZD, r. Marie-Sophie Chambon (Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

CIKEL SLOVENSKEGA FILMA

Saturday 28.03.2020
ob 19:00
POLSESTRA, r. Damjan Kozole (Slovenija, Severna Makedonija, Srbija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 03.04.2020
ob 20:15
MED POLICAMI, r. Thomas Stuber (Nemčija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 07.04.2020
ob 20:15
MED POLICAMI, r. Thomas Stuber (Nemčija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKI VRTILJAK

Friday 17.04.2020
ob 18:00
LOTI IN IZGUBLJENI ZMAJI, r. Heiki Ernits, Janno Põldma (Latvija, Estonija, 2019)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - PETEK

Friday 17.04.2020
ob 20:15
3 DNEVI Z ROMY SCHNEIDER, r. Emily Atef (Nemčija, Avstrija, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

CIKEL SLOVENSKEGA FILMA

Saturday 18.04.2020
ob 19:00
ZGODOVINA LJUBEZNI, r. Sonja Prosenc (Slovenija, Italija, Norveška, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 20.04.2020
ob 20:15
ENSEMBLE 1781
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

FILMSKO GLEDALIŠČE - TOREK

Tuesday 21.04.2020
ob 20:15
3 DNEVI Z ROMY SCHNEIDER, r. Emily Atef (Nemčija, Avstrija, Francija, 2018)
Mala dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 

GLASBENI ABONMA

Monday 11.05.2020
ob 20:15
GODALNI KVARTET DISSONANCE
Velika dvorana Kulturnega doma Nova Gorica
 
 

Kulturni dom Nova Gorica,
Bevkov trg 4, SI-5000 Nova Gorica
T: + 386 5 335 40 10

Kulturni dom Nova Gorica je član
Art kino mreža Slovenije Europa Cinemas KUDUS
 
Občina Ministrstvo za kulturo Radio Koper Radio Robin Hit US embassy